Najlepsze miejsce na film ślubny - Śląsk

 

Wiadomość o Ślubie Agnieszki i Mateusza była dla mnie wielką radością. Głównie ze względu na to, iż poznałem ich dość dobrze, podczas realizacji poprzedniego filmu- dla ich sąsiadów. Mieli na tyle wyjątkową relacje, że przygotowania Panny i Pana Młodego odbywały się w sąsiednich mieszkaniach, znajdujących się naprzeciw siebie. Jedyne w swoim rodzaju mieszkanie, znajomi i ich śluby.

Film ślubny na wyższym poziomie

Przed dniem ślubu czułem wielką radość, ale również stres związany z powrotem do tego samego miejsca. Emocje te nie powstały bez przyczyny. Byłem bogatszy o rok doświadczenia, więc stanąłem przed wyzwaniem stworzenia ciekawszego filmu z miejsca już mi znanego. Zwykle w pracy filmowca ślubnego trafiamy do jednego miejsca raz w życiu i nasze zadanie polega na adaptacji do zastanego miejsca i zrobienia jak najlepszego reportażu z wydarzeń które się tam odbywają. Jednak w tym przypadku wiedziałem bardzo dobrze jak będą wyglądały przygotowania. Sporo myślałem o tym, co mogę zrobić by pokazać wnętrze i zdarzenia w inny sposób. I choć scenariusz przygotowań był podobny, to wydaje mi się, że zrealizowałem postawione sobie wyzwanie.

Ślubna rada: Inwestujcie w pizzę!

Atmosfera od początku dnia była pozytywna, ludzie radośni, cieszyli się z nadchodzącego ślubu. Pro tip: Niektórzy gości w porannym pośpiechu zapomnieli o śniadaniu, lecz u Agi czekała na nich gorąca pizza. Ten idealny ruch gospodarzy przyczynił się do stworzenia niesamowitej magii która działa się w kuchni ❤️ choć ten materiał nie znajdzie się na filmie.
Dalsza część dnia tylko utwierdzała nas w przekonaniu, że Aga i Mateusz dobrali się idealnie. Przysięga pełna uśmiechu, płaczący goście i druhny które wyglądały jak wyciągnięte wprost z bajki. Zabawa prowadzona przez rockowy zespół przypadła wszystkim do gustu i mimo trwającego meczu piłki nożnej reprezentacji polskiej goście myślami byli na zabawie, a wszyscy wiemy jaką popularnością cieszy się ta dziedzina w naszym kraju. Wesele jednak trwalo i działo się do białego rana.

Duet fotografów ślubnych

Muszę też wspomnieć o cudownej parze fotografów, gdyż jest to bardzo ciekawa historia. Wszystko zaczęło się rok temu, gdzie na ślubie Tomka i Karoliny poznałem Marcina Przybylskiego. Jeden z najwspanialszych fotografów i ludzi z którymi miałem do czynienia. Link do jego prac: http://mprzybylski.com/ Od razu znaleźliśmy wspólny język i nasza praca stała się zabawą w łapanie jak najlepszych ujęć ze ślubu. Zostałem mianowany na jego Syna i dostałem mentorskiego kopa. Niestety tym razem nie spotkaliśmy się z powodu braku wolnego terminu. Poznałem za to duet – Perfect Love. To utwierdziło mnie w przekonaniu, że osoby dla których pracuje wybrali moje usługi nie bez przyczyny. Mimo, że zatrudnili kogoś innego, to znów udało się odnaleźć nić porozumienia i zawiązać współpracę, która dalej trwa. Cieszę się, że trafiam na osoby które wybierają mnie na swój ślub, gdyż czują że będziemy pasowali do siebie. Jest to bardzo ważna kwestia, a to powiązanie pozwala przeżywać najważniejsze chwile ślubu w spokoju i bez obaw, że coś pójdzie nie po naszej myśli.

Agnieszko i Mateuszu, Bardzo dziękuję Wam za wybranie mnie bym towarzyszył Wam zarówno jako kamerzysta na ślub, jak i jako przyjaciel rodziny.

Fotografia: Perfect Love
Miejsce nagrań: Rybnik, Jastrzębie-Zdrój
Sala: „Dąbrówka” Jastrzębie zdrój
Kościół „N.M.P. Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej” – Jastrzębie-Zdrój

Jeśli jest Wam potrzebny wyjątkowy kamerzysta na ślub Śląsk, proszę skontaktuj się ze mną. Będę zachwycony móc Was poznać i wysłuchać o planach ślubnych. Z przyjemnością prześlę również więcej informacji o mnie. Obecnie przyjmuję rezerwacje na sezon 2019/2020, więc jeśli wciąż potrzebny jest Wam kamerzysta na ślub, to napiszcie do mnie, jako że najpopularniejsze daty szybko się rozchodzą!

Stwórzmy razem coś pięknego

Wierzę, że pary podejmujące ze mną współpracę, robią to ze względu na mój sposób patrzenia na świat. Jestem filmowcem i opowiadam historie ślubne. Każda z nich jest niezwykła, a moim zadaniem jest uwiecznienie ich wyjątkowości.