Cześć! Jestem Szymon

W mojej pracy jedną rzecz lubię bardziej- poznawać nowych ludzi. Uwielbiam również podróżować, a śluby w różnych miejscach dają mi ku temu idealną okazję. Mam nadzieję, że kiedyś opowiem i Waszą historię.

⚡W instagramowym skrócie:
Jestem Szymon 📷
Kocham naturę 🌲 i zwierzęta 🐒 możemy pozachwycać się srokami które przycupły nieopodal 🐦😍
Uwielbiam kawę ☕ wino 🍷 i taniec nocą, boso na trawie. 🌜👣🕺🎵
Szampana też nie odmawiam. 🍾
Materiały lubię naturalne, jak i skórzane buty.
W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni. 🔥🏠

Open minded, podróżnik amator 🌍 (czyt. osoba, która zajmuje się czymś dla przyjemności)

Filmowiec ślubny

Zanim zacząłem tworzyć filmy, szukałem własnej ścieżki.  Na co dzień zmagałem się ze smutkiem, stresem i brakiem sensu życia. Przypadkowo chwyciłem za aparat w celu uwieczniania chwil wokół siebie i szybko zauważyłem, że sprawia mi to radość. Minęło trochę czasu i zobaczyłem, że to nie wystarcza. Brakowało mi ruchu, żywych emocji i muzyki, która jest nieodłączną częścią mojego życia. Szybko odkryłem, że film jest właśnie tym, co sprawi mi radość. Po kilku miesiącach nauki zostałem poproszony przez znajomych o nagranie wesela. Początkowo odmówiłem zważając na ogrom odpowiedzialności i stresu, lecz ostatecznie przekonali mnie i stworzyłem dla nich krótki film. Finalna radość obu stron była ogromna i tym samym zostałem poproszony o uwiecznienie kolejnych ślubów.

Kocham to co robię

Szukając siebie, zdałem sobie sprawę, że jestem obserwatorem. Od lat dostrzegałem rzeczy, których nie widzieli inni. To przełożyło się na film będący moją wizją świata. Dzięki znajomym zdałem sobie sprawę, że największą styczność z ludźmi i ich emocjami będę miał podczas ślubów. Dzięki zrozumieniu podniosłości tego wydarzenia, potrafię docenić każdą najmniejszą chwilę, a poprzez łączenie się w emocjach, łatwiej jest tworzyć sztukę. Myślę, że wszystkie związane z tym doświadczenia i nowo poznane osoby, jeszcze mocniej otwierają mnie na świat, wywołują emocje, otwierają oczy i sprawiają że życie ma jakieś znaczenie.

Stwórzmy razem coś pięknego

Wierzę, że pary podejmujące ze mną współpracę, robią to ze względu na mój sposób patrzenia na świat. Jestem filmowcem i opowiadam historie ślubne. Każda z nich jest niezwykła, a moim zadaniem jest uwiecznienie ich wyjątkowości.