Film ślubny - Krosno

 
Współpraca z Olą i Miłoszem zaczęła się bardzo miło. Na odległość wydawali się niesamowicie pozytywną parą, która wie czego chce, lecz jest otwarta na propozycje. Ich oczekiwania względem filmu ślubnego były bardzo zbliżone do mojego stylu pracy. Od razu znaleźliśmy wspólny grunt do dalszej rozmowy. Niepozowane ujęcia, styl romantyczny i podkreślenie wyjątkowego nastroju tego dnia było naszym głównym motywem przewodnim. Film na Sali weselnej miał być intensywny – zaproszonych około 180 gości sprawiło, że było co nagrywać, a ujęć jak zwykle zrobiłem więcej niż zaplanowałem, ale o tym za chwilę.

Opowieść ślubna

Ale wracając do początku. Poranny wyjazd zaplanowany był na tyle wcześnie, by bez przeszkód pokonać kilkugodzinną trasę. Mimo, iż dzień był dokładnie zaplanowany, a para młoda przesympatyczna, to jak zwykle przed ślubem czułem stres. Dojazd na miejsce i przywitanie z domownikami zawsze pomaga wziąć głęboki oddech i odczuć ulgę. Trudno byłoby nie wspomnieć o rodzicach przyszłych nowożeńców. Przesympatyczni, bardzo otwarci i wspierający Olę i Miłosza w chwilach stresu, jednym słowem- cudowni. Przygotowania poszły szybko i sprawnie. Narzeczeni przy spotkaniu byli wpatrzeni w siebie. Miłosz nie mógł oderwać wzroku od swojej wybranki, ale przecież to Miłość!

Cała reszta dnia upłynęła w mgnieniu oka. Najciekawszą rzeczą z naszej wspólnej przygody było układanie historii ślubnej przed montażem. Zdecydowałem się na małe ustępstwo od zasad i zmontowanie wesela, zabawy w sposób mocno niekonwencjonalny. Młodzi, zakochani i szaleni- to nasuwało mi się na myśl przeglądając kadry z Wesela. Zwróćcie uwagę na styl w jakim została stworzona zabawa weselna. Odważne kadry, szybkie cięcia i nakładające się na siebie obrazy wraz z wyjątkowymi ludźmi bawiącymi się do białego ranka. Tak było na Ślubie Aleksandry i Miłosza, na Ich ślubie!

Aleksandro i Miłoszu, z całego serca dziękuję Wam za zaufanie i wybranie Wedframes bym działał dla Was jako  kamerzysta na ślub Krosno

Fotograf: Mateusz Liput – Fotografia
Miejsce nagrań: Krościenko Wyżne
Sala: “Winnica Dworska” Miejsce Piastowe
Kościół „Świętego Marcina” w Krościenko Wyżne

Jeśli jest Wam potrzebny wyjątkowy film ślubny Krośno, proszę skontaktuj się ze mną. Będę zachwycony móc Was poznać i wysłuchać o planach ślubnych. Z przyjemnością prześlę również więcej informacji o mnie. Obecnie przyjmuję rezerwacje na sezon 2020/2021, więc jeśli wciąż potrzebny jest Wam kamerzysta na ślub, to napiszcie do mnie, jako że najpopularniejsze daty szybko się rozchodzą!

Z miłości do emocji