Najlepsze miejsce na film ślubny - Śląsk

 
Wiadomość o Ślubie Agnieszki i Mateusza była dla mnie wielką radością. Głównie ze względu na to, iż poznałem ich dość dobrze, podczas realizacji poprzedniego filmu- dla ich sąsiadów. Mieli na tyle wyjątkową relacje, że przygotowania Panny i Pana Młodego odbywały się w sąsiednich mieszkaniach, znajdujących się naprzeciw siebie. Jedyne w swoim rodzaju mieszkanie, znajomi i ich śluby.

Film ślubny na wyższym poziomie

Przed dniem ślubu czułem wielką radość, ale również stres związany z powrotem do tego samego miejsca. Emocje te nie powstały bez przyczyny. Byłem bogatszy o rok doświadczenia, więc stanąłem przed wyzwaniem stworzenia ciekawszego filmu z miejsca już mi znanego. Zwykle w pracy filmowca ślubnego trafiamy do jednego miejsca raz w życiu i nasze zadanie polega na adaptacji do zastanego miejsca i zrobienia jak najlepszego reportażu z wydarzeń które się tam odbywają. Jednak w tym przypadku wiedziałem bardzo dobrze jak będą wyglądały przygotowania. Sporo myślałem o tym, co mogę zrobić by pokazać wnętrze i zdarzenia w inny sposób. I choć scenariusz przygotowań był podobny, to wydaje mi się, że zrealizowałem postawione sobie wyzwanie.

Ślubna rada: Inwestujcie w pizzę!

Atmosfera od początku dnia była pozytywna, ludzie radośni, cieszyli się z nadchodzącego ślubu. Pro tip: Niektórzy gości w porannym pośpiechu zapomnieli o śniadaniu, lecz u Agi czekała na nich gorąca pizza. Ten idealny ruch gospodarzy przyczynił się do stworzenia niesamowitej magii która działa się w kuchni ❤️ choć ten materiał nie znajdzie się na filmie.
Dalsza część dnia tylko utwierdzała nas w przekonaniu, że Aga i Mateusz dobrali się idealnie. Przysięga pełna uśmiechu, płaczący goście i druhny które wyglądały jak wyciągnięte wprost z bajki. Zabawa prowadzona przez rockowy zespół przypadła wszystkim do gustu i mimo trwającego meczu piłki nożnej reprezentacji polskiej goście myślami byli na zabawie, a wszyscy wiemy jaką popularnością cieszy się ta dziedzina w naszym kraju. Wesele jednak trwalo i działo się do białego rana.

Duet fotografów ślubnych

Muszę też wspomnieć o cudownej parze fotografów, gdyż jest to bardzo ciekawa historia. Wszystko zaczęło się rok temu, gdzie na ślubie Tomka i Karoliny poznałem Marcina Przybylskiego. Jeden z najwspanialszych fotografów i ludzi z którymi miałem do czynienia. Link do jego prac: http://mprzybylski.com/ Od razu znaleźliśmy wspólny język i nasza praca stała się zabawą w łapanie jak najlepszych ujęć ze ślubu. Zostałem mianowany na jego Syna i dostałem mentorskiego kopa. Niestety tym razem nie spotkaliśmy się z powodu braku wolnego terminu. Poznałem za to duet – Perfect Love. To utwierdziło mnie w przekonaniu, że osoby dla których pracuje wybrali moje usługi nie bez przyczyny. Mimo, że zatrudnili kogoś innego, to znów udało się odnaleźć nić porozumienia i zawiązać współpracę, która dalej trwa. Cieszę się, że trafiam na osoby które wybierają mnie na swój ślub, gdyż czują że będziemy pasowali do siebie. Jest to bardzo ważna kwestia, a to powiązanie pozwala przeżywać najważniejsze chwile ślubu w spokoju i bez obaw, że coś pójdzie nie po naszej myśli.

Agnieszko i Mateuszu, Bardzo dziękuję Wam za wybranie mnie bym towarzyszył Wam zarówno jako kamerzysta na ślub, jak i jako przyjaciel rodziny.

Fotografia: Perfect Love
Miejsce nagrań: Rybnik, Jastrzębie-Zdrój
Sala: “Dąbrówka” Jastrzębie zdrój
Kościół „N.M.P. Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej” – Jastrzębie-Zdrój

Jeśli jest Wam potrzebny wyjątkowy kamerzysta na ślub Śląsk, proszę skontaktuj się ze mną. Będę zachwycony móc Was poznać i wysłuchać o planach ślubnych. Z przyjemnością prześlę również więcej informacji o mnie. Obecnie przyjmuję rezerwacje na sezon 2020/2021, więc jeśli wciąż potrzebny jest Wam kamerzysta na ślub, to napiszcie do mnie, jako że najpopularniejsze daty szybko się rozchodzą!

Z miłości do emocji