Krótki film ślubny – nowoczesne filmowanie

 

Klienci często pytają mnie, jaki film wybrać. Zamiast próbować przekonywać do moich pomysłów każdą osobę z osobna, postaram się wyjaśnić idę krótkich filmów, które całkowicie odmienią Twoją wizję upamiętniania ślubu i wesela.

Jak narodził się pomysł krótkich filmów?

Gdy zaczynałem tworzyć filmy na początku roku 2016, większość Par młodych zamawiała film o długości kilku godzin, by zobaczyć każdy moment z wesela. Wyobrażali sobie, że filmy weselne powinny trwać 3-4 godziny. Nie zgadzam się z tym i uważam, że wszystkie najważniejsze chwile można uwiecznić w formie kilku minut dobrze zmontowanego dzieła filmowego, bez szkody dla treści. Proponuję nowoczesną formę, jaką jest teledysk ślubny – krótki film

Z obawy przed powielaniem schematu kamerzystów kręcących się wokół gości, kamer zaglądających osobom tańczącym pod spódnicę i białej jasnej lampy świecącej w twarz podczas jedzenia obiadu, powstał pomysł przełamania stereotypu i stworzenia krótkich filmów, na których oglądanie nie trzeba poświęcać całego dnia.

Dlaczego robię krótkie filmy ślubne?

Ideą filmów, trwających od 6-20 minut, jest możliwie szybki powrót do najważniejszego dnia Waszego życia i przypomnienie sobie tych pięknych chwil. Zaletą takich dzieł jest to, że nie musisz czynić długich przygotowań do oglądania – po prostu uruchamiasz film, oglądasz, przewijasz, wyłączasz. Robisz to jak chcesz i kiedy chcesz. W zaledwie kilku krokach odtworzycie Wasz najpiękniejszy dzień życia. Takim filmem możecie śmiało pochwalić się znajomym, bez obawy, że ich znudzi.

Zamysłem jest to, byście wracali do filmu częściej, niż tylko na rocznicę ślubu. Chodzi też o to, by emocje z tamtego wyjątkowego dnia były zapisane w formie ruchomego obrazu i dźwięku.

Najczęstsze obawy

Mogłoby wydawać się, że proponowana przeze mnie długość filmu jest zbyt krótka i nie odda w pełni emocji zawartych w dniu ślubu. Otóż nie! Film zawiera wszelkie najważniejsze momenty, a także wiele detali, które zostały uwiecznione przez moje czujne oko i za sprawą twórczej intuicji. Przy każdym odtworzeniu filmu będziesz odkrywała coraz więcej drobnych elementów, na które wcześniej nie zwracało się uwagi.

Emocje, osoby, zdarzenia, suknie i atrakcje uwiecznione są w atrakcyjnej wizualnie,  dynamicznej oprawie audiowizualnej i zostały zmontowane z poczuciem stylu, piękna i smaku. Taka pamiątka zdecydowanie pozwoli Wam w dobry sposób zatrzymać cenne chwile wesela.

Rozwiązanie dla każdego – film ślubny Warszawa

Gdyby jednak Młoda Para lub Rodzice martwili się, że na filmie nie zostały uchwycone wszystkie osoby lub gdy długość nie jest dla nich zadowalająca, to zawsze oferuję możliwość zgrania „surowego” materiału, trwającego 3 godziny. W ten sposób absolutnie nic już nikomu nie umknie i każda osoba będzie mogła kiedyś nawet wrócić pamięcią do tego, jaki kolor butów miała ubrany na sobie tego pięknego dnia. Osobiście spotkałem się z kilkoma rodzinami po dostarczeniu filmu i ku mojemu zdumieniu rodzice uważali, że „Wszystkie najważniejsze momenty ze ślubu zostały ciekawie zawarte w filmie”

W mojej ofercie posiadam różne rodzaje długości filmów:

  • Oferta filmu 6-minutowego wraz z zapowiedzią trwającą 1 minutę (przygotowaną do 7 dni po weselu).
  • Oferta filmu 10-minutowego + 4-minutowy skrót.
  • Oferta filmu 20-minutowego + 4-minutowy skrót.

Tak zróżnicowana  długość filmów, pozwala na dobre dopasowanie do siebie. Pomaga też w odpowiedzeniu sobie na pytanie “jaka długość zabawy ma być uwieczniona na filmie?”.

Zapraszam Was do zapoznania się z moją ofertą ślubną: Oferta ślubna
Na stronie O mnie zamieściłem kilka informacji, które przybliżą Wam moją postawę do tworzenia filmów ślubnych.

Jak wybrać idealnego kamerzystę na Ślub?

Jak wybrać idealnego kamerzystę na Ślub?

  Przeglądając różne oferty osób nagrywające filmy ślubne, często spotykałem się ze stwierdzenia typu „urodziłem się z kamerą” „kamera to moje drugie imię”, lecz w filmach tych osób nie widziałem ani polotu, ani pasji. To po prostu chwyt marketingowy. Idealny...

Najlepszy fotograf ślubny

Najlepszy fotograf ślubny

  W tym artykule znajdziecie osoby, które zajmują się fotografią ślubną. Każda z nich jest wyjątkowa i na swój sposób niesamowita. Tym samym chciałem bardzo im podziękować, gdyż przyczyniły się one do podniesienia jakości tworzonych prac, były moją motywacją,...

Fotografia, a film ślubny- różnice w cenie

Fotografia, a film ślubny- różnice w cenie

  Witajcie, ostatnio spotkałem się z zapytaniem klienta, dlaczego usługi które oferuję są droższe niż przeciętna cena usług reportażu ślubnego. Pytanie to z jednej strony mnie zszokowało,  a z drugiej zdenerwowało. Nie wszyscy jednak muszą posiadać wiedzę z...

Z miłości do emocji