Krótki film ślubny - Warszawa

 

Nasza przygoda rozpoczęła się dość nietypowo. Zostałem poproszony przez znajomego o nagranie surowego materiału w celu uwiecznienia ślubu. Podczas przygotowań zaczęliśmy się poznawać, gdyż nie mieliśmy wcześniej kontaktu. Robert wydawał się naprawdę super panem młodym! Był totalnie wyluzowany i cały czas żartował. Gdy Natalia kończyła robić swój makijaż on brał się za prasowanie koszuli. W domu panowała pogodna, miła atmosfera, która niestety, często jest przeciwieństwem polskich wesel.

Ceremonia ślubu pełna miłości

W kościele zebrali się najbliżsi oraz osoby które naprawdę chciały uczestniczyć w tej ceremonii. Trwała ona nieprzeciętnie długo. Spersonalizowane kazanie, płaczący rodzice, wiekopomna chwila i jej adoracja, dały całej przysiędze nadzwyczajną wartość. Prawdziwie zakochana para, deklarująca wolę spędzenia reszty życia ze sobą.  Po półtora godzinnej mszy Robert i Natalia wyszli z kościoła z hukiem już jako mąż i żona.

Zabawa

Zabawa na sali weselnej rozpoczęła się od samego początku. Na parkiecie było gorąco- bawili się zarówno młodsze i starsze pokolenie. Chciałbym móc powiedzieć, że znajomi Roberta wiedli prym, ale rodzice i ich pokolenie nie ustępowało młodej krwi. Specyficzny klimat weselnej zabawy był podtrzymywany przez niesamowitego didżeja, który zapewniał rozrywkę do białego rana.

Słowa filmowca

Montaż tego ślubu po zrealizowaniu filmu Aleksandry i Miłosza idealnie wpisał się w klimat zabawy. Porównajcie oba te filmy i dajcie znać który bardziej się Wam podoba. Robercie, Natalio, dziękuję Wam bardzo za to, że zaufaliście mi i zdecydowaliście się na stworzenie krótkiego filmu z waszego ślubu. To była czysta przyjemność!

Fotograf: Dominik Czubak
Asystent: Joanna Sujecka
Kościół: w Lasku Bielańskim
Sala weselna: Villa Vinci

Jeśli poszukujecie filmowca, który zrobi Wam krótki film z wesela, to nie czekajcie i napiszcie do mnie, Z przyjemnością spotkam się z Wami i posłucham o Waszych planach na ślub. Jeśli chcecie, podeślę też więcej informacji o mnie. Obecnie rezerwowane są daty na rok 2020/2021, więc nie zwlekajcie, jako że najpopularniejsze daty szybko zostają zabookowane!

Z miłości do emocji