Krótki film ślubny - Wrocław

 

Nasza znajomość wywiązała się dość nietypowo. Zostałem polecane przez parę młodą, z którą podpisałem umowę, lecz nie nagrywałem jeszcze ich ślubu. Zapowiadał się rustykalny ślub z świetnymi ludźmi. Rzeczywistość wcale nie różniła się od naszych planów ale o tym zaraz się przekonacie. Malownicza okolica i sala weselna na skraju lasu stworzyła idealną podstawę dla rustykalnego klimatu wesela. Ponadto miejsca do sesji zdjęciowej wcale nie trzeba było długo szukać, wystarczyło kilka kroków w stronę lasu.

Przygotowania odbywały się na małym metrażu z dużą ilością osób, więc atrakcji i emocji było co nie miara. Mimo wszystko presja czasu pozwoliła na zdobycie kilku ciekawych kadrów! Następnie pojechaliśmy do kościoła, by usłyszeć słowa przysięgi małżeńskiej Oli i Maćka.

Ślub w lesie

Po wszystkim pojechaliśmy na skraju lasu by tam bawić się do białego rana. Wraz z biegiem czasu na parkiecie pojawiały się coraz to ciekawsze pozy i formy tańca. W atmosferze szczęścia radości i miłości przyjemnie mijał wieczór. Należałoby też wspomnieć o małym akcencie Boho ślubu, jakim były zdjęcia porozwieszane między drzewami, poustawiane beczki, czy wisząca rama na Insta fotki, która zapraszała do socjalizacji na łonie natury i wyjście na spacer do lasu.

Ponadczasowa pamiątka dla gości

Na zakończenie wesela dostałem sukulent, który do dziś stoi na parapecie. Za każdym razem gdy na dworze informują o nadmiernym natężeniu smogu otwieram słoik biorę haust powietrza i przypominam sobie o tym ślubie.
Jeśli nie macie w pobliżu siebie sukuletnu, to spróbujcie poczuć atmosferę tego wesela oglądając film 🙂

Fotograf: Bearscollective
Miasto: Wrocław
Sala weselna: Stara stolarnia

Jeśli poszukujecie filmowca, który zrobi Wam krótki film z wesela, to nie czekajcie i napiszcie do mnie, Z przyjemnością spotkam się z Wami i posłucham o Waszych planach na ślub. Jeśli chcecie, przeczytajcie również więcej informacji o mnie. Obecnie rezerwowane są daty na rok 2019/2020, więc nie zwlekajcie, jako że najpopularniejsze daty szybko się rozchodzą!
Najlepszy fotograf ślubny

Najlepszy fotograf ślubny

  W tym artykule znajdziecie osoby, które zajmują się fotografią ślubną. Każda z nich jest wyjątkowa i na swój sposób niesamowita. Tym samym chciałem bardzo im podziękować, gdyż przyczyniły się one do podniesienia jakości tworzonych prac, były moją motywacją,...

czytaj dalej
Fotografia, a film ślubny- różnice w cenie

Fotografia, a film ślubny- różnice w cenie

  Witajcie, ostatnio spotkałem się z zapytaniem klienta, dlaczego usługi które oferuję są droższe niż przeciętna cena usług reportażu ślubnego. Pytanie to z jednej strony mnie zszokowało,  a z drugiej zdenerwowało. Nie wszyscy jednak muszą posiadać wiedzę z...

czytaj dalej
Najlepsze miejsce na film ślubny – Śląsk

Najlepsze miejsce na film ślubny – Śląsk

  Wiadomość o Ślubie Agnieszki i Mateusza była dla mnie wielką radością. Głównie ze względu na to, iż poznałem ich dość dobrze, podczas realizacji poprzedniego filmu- dla ich sąsiadów. Mieli na tyle wyjątkową relacje, że przygotowania Panny i Pana Młodego...

czytaj dalej

Z miłości do emocji