Cześć! Jestem Szymon

W mojej pracy jedną rzecz lubię bardziej- poznawać nowych ludzi. Uwielbiam również podróżować, a śluby w różnych miejscach dają mi ku temu idealną okazję. Mam nadzieję, że kiedyś opowiem i Waszą historię.

⚡W instagramowym skrócie:
Jestem Szymon 📷
Kocham naturę 🌲 i zwierzęta. Gotów by gonić z Wami za 🐏
Uwielbiam kawę ☕ wino 🍷 i taniec nocą, boso na trawie. 🌜👣🕺🎵
Szampana też nie odmawiam. 🍾
Materiały lubię naturalne, jak i skórzane buty.
W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni. 🔥🏠

Open minded, podróżnik amator 🌍 (czyt. osoba, która zajmuje się czymś dla przyjemności)

Filmowiec i fotograf ślubny

Zanim zacząłem tworzyć filmy, szukałem własnej ścieżki.  Na co dzień zmagałem się ze smutkiem, stresem i brakiem sensu życia. Przypadkowo chwyciłem za aparat w celu uwieczniania chwil wokół siebie i szybko zauważyłem, że sprawia mi to radość. Minęło trochę czasu i zobaczyłem, że to nie wystarcza. Brakowało mi ruchu, żywych emocji i muzyki, która jest nieodłączną częścią mojego życia. Szybko odkryłem, że obraz jest właśnie tym, co sprawi mi radość. Po kilku miesiącach nauki zostałem poproszony przez znajomych o nagranie wesela. Początkowo odmówiłem zważając na ogrom odpowiedzialności i stresu, lecz ostatecznie przekonali mnie i stworzyłem dla nich krótki film. Finalna radość obu stron była ogromna i tym samym zostałem poproszony o uwiecznienie kolejnych ślubów.

Kocham to co robię

Szukając siebie, zdałem sobie sprawę, że jestem obserwatorem. Od lat dostrzegałem rzeczy, których nie widzieli inni. Dzięki temu łatwiej jest mi łapać emocje i uciekające chwilę. Znajomi uświadomili mi, że największą styczność z ludźmi i ich emocjami będę miał podczas ślubów. Dzięki zrozumieniu podniosłości tego wydarzenia, potrafię docenić każdą najmniejszą chwilę, a poprzez łączenie się w emocjach, łatwiej jest tworzyć sztukę. Myślę, że wszystkie związane z tym doświadczenia i nowo poznane osoby, jeszcze mocniej otwierają mnie na świat, wywołują emocje, otwierają oczy i sprawiają że życie ma jakieś znaczenie.

Z miłości do emocji