Ślub w Ogród Babette – romantyczne i piękne miejsce na wymarzone przyjęcie weselne.

To tutaj odbył się ślub pary, którą miałem przyjemność fotografować. Gdy tylko usłyszałem, że to właśnie tutaj odbędzie się ceremonia, wiedziałem, że będzie to niezapomniane wydarzenie. Ogród Babette to miejsce, w którym każdy szczegół jest dopracowany, a każdy kąt wydaje się wręcz stworzony do robienia pięknych zdjęć. Ogród Babette, znajduje się w samym sercu Warszawy, więc jeśli szukacie pięknego miejsca na wesele, to polecam je Wam z całego serca!

Ceremonia, odbyła się w Parafia Św. Faustyny w Sękocinie Starym

To kościół, w którym odbyła się uroczysta ceremonia ślubna. Można tu poczuć klimat dawnych czasów. Kiedy weszliśmy do środka, czułem się, jakbyśmy cofnęli się w czasie. Piękna architektura i klimatyczne wnętrze kościoła pozwoliły mi zrobić wiele wspaniałych zdjęć.

Ślub w Ogrodzie Babette wraz z najlepszymi.

Po uroczystości wszyscy udaliśmy się do Ogródka Babette, gdzie czekała na nas wspaniała zabawa weselna. Na parkiecie zagrał DJ Maciej Wilkanowski i trzeba przyznać, że rozkręcił on zabawę do granic możliwości! Goście nie chcieli przestać tańczyć, a Jego muzyka sprawiła, że bawili się do samego rana. To był naprawdę udany wieczór, który zapadł wszystkim w pamięci.

Kwiaty przygotowała znana i lubiana pracownia Zielone i Cięte, towarzyszyli nam w tle podczas każdego momentu na ślubie. Zaproszenia na ślub zostały wykonane przez Decoris.

Krótka sesja ślubna w dniu ślubu - Ogród Babette i niezapomniane emocje

Ślub w Ogród Babette to nie tylko romantyczne miejsce, ale także idealna sceneria na niezapomnianą sesję fotograficzną. Udało nam się zrobić ją przy zachodzie słońca. Wspaniałe kwiaty, romantyczne alejki i klimatyczne wnętrza sprawiły, że zdjęcia z tego dnia są niezwykle piękne i pełne emocji. Ponadto goście cały czas wychodzili na świeże powietrze i delektowali się zakamarkami ogrodu.
Jeśli szukacie miejsca na wymarzone wesele, to Ogród Babette jest idealnym wyborem. Tu każdy szczegół jest dopracowany, a każde zdjęcie wydaje się być prawdziwą perełką. A ja, jako fotograf, z przyjemnością polecę to miejsce każdemu, kto szuka wyjątkowego miejsca na swój wielki dzień.